رویداد نياز فناوري پتروشيمي كارون و صنعت پلي‌يورتان كشور

رویداد نياز فناوري پتروشيمي كارون و صنعت پلي‌يورتان كشور

رویداد فناوري پتروشيمي كارون و صنعت پلي‌يورتان كشور

“رویداد نیاز فناوری پتروشیمی کارون و صنعت پلی یورتان کشور” از سلسله رویدادهای به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری با محوریت نیازهای پتروشيمي كارون است كه در تاریخ 25 آذرماه 1400 به صورت حضوری (محدود) و مجازی برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت در این رویداد مسائل و چالش‌ها با اولویت مواد شيميايي مورد استفاده در زنجيره توليد پلي‌يورتان‌ها، مطرح شده و جزئیات نیازهای فناورانه تشریح می شود؛ همچنین استارت آپ‌ها، شرکت‌های فناور و مجموعه‌های دانش بنیان برای حل آن‌ها، پیشنهادهای اجرایی ارائه خواهند داد.
گفتنی است به منظور صحه‌گذاري و ارزيابي توانمندي پيشنهاددهندگان منتخب، تور فناوری بازدید و ارزيابي تاسیسات و تجهيزات مرتبط با رفع نياز برگزار می‌شود و پیشنهادهای نهايي و قابل انجام، منجر به انعقاد قرارداد همکاری بین پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت، ارائه دهنده‌ راه حل و متقاضی فناوری خواهند شد.
متقاضیان برای ثبت نام حضوری یا مشارکت در رويداد و وبینار مربوطه، کسب اطلاع بیشتر و ارسال طرح می‌توانند به وبگاه رویداد به آدرس الکترونیکی WWW.karizetemad.ir مراجعه کرده و یا با دبیرخانه به شماره‌های 09056225164 و 77240576-021تماس بگیرند.

question