مسابقه دانشجويي چالش احياي چاه‌ها

مسابقه دانشجويي چالش احياي چاه‌ها

پارك فناوري و نوآوري صنعت نفت اقدام به برگزاري مسابقه دانشجويي چالش احياي چاه نموده است. آيين رونمايي اين مسابقه قرار است هم‌زمان با برگزاري بيست و هفتمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي در محل نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار شود. تيم‌هاي دانشجويي براي شركت در آيين رونمايي مسابقه دانشجويي چالش احياي چاه و آگاهي از جزييات مسابقه در روز 5شنبه 28 ارديبهشت 1402 در محل استيج سالن 10 و 11 (غرفه شماره 570) حضور بهم رسانند

طرح احياي چاه‌هاي بسته و كم‌بازده نفتي بزرگ‌ترين طرح دانش‌بنيان كشور است كه با اخذ مصوبه 500 ميليون دلار از شوراي اقتصاد توسط پارك فناوري و نوآوري نفت و گاز به عنوان راهبر طرح و به نمايندگي از شركت ملي نفت ايران در دست اجراست. در اين طرح كه با مشاركت بيش از 50 شركت دانش‌بنيان و فناور در جريان است تاكنون 6 قرارداد به امضا رسيده است و بررسي پيشنهادهاي فناورانه مابقي شركت‌ها نيز در دست اقدام مي‌باشد. با توجه به ظرفيت‌هاي عظيمي كه اين طرح ملي دارد، پارك فناوري و نوآوري صنعت نفت اقدام به برگزاري يك مسابقه دانشجويي نموده است تا ضمن آشنايي دانشجويان با ابعاد مختلف طرح، بتوان از توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي فراوان دانشجويان بهره برد و با ايجاد انگيزه از طريق برگزاري اين مسابقه فصل جديدي از كاربردي ساختن علوم مهندسي نفت را با كمك دانشجويان و اعضاي هيات علمي رقم زد. لازم به ذكر است كه تيم‌هاي دانشجويي برگزيده مورد تقدير قرار خواهد شد و تيم‌هاي منتخب به شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور فعال در طرح معرفي مي‌گردند.

مراحل و اطلاعات بيشتر از مسابقه در برنامه رونمايي اعلام خواهد شد. بدينوسيله از كليه دانشجويان عزيز براي شركت در اين برنامه دعوت به عمل مي‌آيد. لازم به ذكر است كه با توجه به ماهيت منعطف نمايشگاه‌، امكان تغيير در مكان برگزاري مسابقه وجود دارد كه در اين صورت، غرفه كنار استيج يعني غرفه پارك نفت اطلاع رساني لازم را در زمان برگزاري برنامه به عمل خواهد آورد. لذا براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانيد به غرفه پارك نفت در سالن 10 و 11 شماره 574 نيز مراجعه فرماييد.

question